Newport

3.5
(12)

Newport adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hamngatan 18, Stockholm – Sweden

Telefon : 08-762 81 60

Newport Yol Tarifi

Newport

Newport Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hamngatan 18, Stockholm – Sweden olan Newport, işletmesine 08-762 81 60 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Newport ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Newport yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Newport hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Newport ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Newport ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Newport için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Newport bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Newport sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Newport Yorumları

  1. Korkunç hizmet! Nk mağazasındaydı ve müşteri iletişiminde felaketten başka bir şey söyleyemem. Biz orada yatak takımı satın almak için oradaydık: Bize yardım eden kadın ilgisiz ve kısaydı, sorularımız için kalmadı, gitti. İşinde son derece yorgundu ve orada olmak dışında herhangi bir yerde olmak istediği konusunda güçlü bir izlenim bıraktı. Ayrılmak ve üzüntüyle muamele görmek çok üzücü, özellikle her şey çok pahalıyken. Bu satıcı tanıştığım en çirkin ve en dikkatsiz satıcıydı !!

  2. Çirkin bir ortam ve iyi bir hizmetti. Güler yüzlü personel.

  3. Newport işini seviyorum ama kasiyer biraz dikkatsiz ve iğrenç. Ne yazık ki bazı tavırlar

Yoruma Kapalı