Compactlivingstore

3.3
(11)

Compactlivingstore adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kungsholmsgatan 6, Stockholm – Sweden

Telefon : 08-410 747 00

Compactlivingstore Yol Tarifi

CompactLivingStore

Compactlivingstore Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kungsholmsgatan 6, Stockholm – Sweden olan Compactlivingstore, işletmesine 08-410 747 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Compactlivingstore ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Compactlivingstore yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Compactlivingstore hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Compactlivingstore ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Compactlivingstore ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Compactlivingstore için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Compactlivingstore bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Compactlivingstore sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Compactlivingstore Yorumları

 1. Odanın alanını kullanmak için böyle iyi bir çözüm

 2. Beklenenden biraz uzun sürdü (bir tesisatçıdaki hastalık nedeniyle) ama beklemeye değdi. Bir kez yerine oturduğunda, yatak ve koltuk kombinasyonundan çok memnun kaldık. Başucu dolabı de luxe! Ama daha akıllı ve daha güzel.

 3. Bu yaşam krizini çözmek istediğinizde çok ilham verici

 4. Kötü hizmet, teslim etmeden önce %100 para istediler.
  Satıcı beni özel olarak Swish-a aracılığıyla daha ucuz olacak montaj konusunda ikna etmeye çalıştığından beri
  Gerçekten mi?
  Hiç böyle bir şeye gitmedim.
  Mağazada, teslim aldığınızdan 3 kat daha kalitelidirler.
  Çok kötü- çünkü fikir iyi

 5. Ortağımın doğrudan mağazada yaptığı gibi, ön ödeme yapana kadar mağazada harika muamele. Birkaç hafta daha süreceğine dair hiçbir bilgi almadığınız için (çok kötü hizmet) telefona cevap vermiyorlar, ancak başkalarından aradığınızda doğrudan cevap vermiyorlar ????. Müşterinin yanında olduğunu duyunca soruyu sormaya çalıştı ve geri bildirimde bulundu. Ama mağazanın dışındaydık ve içeri girdiğimizde müşteriye gitmekte olduğu yalanını söyledi.
  Arkanı döner dönmez yatak çok ses çıkarıyor, sonra bize bunun yaygın olduğu söylendi.
  “Ekstra metrekare” hiçbir şeye değmez
  Üzgünüm, boşa harcanan para ????

Yoruma Kapalı