Boconcept

4.2
(27)

Boconcept adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Grünstraße 15/1.OG, Düsseldorf – Germany

Telefon : 0211 86228140

Boconcept Yol Tarifi

Boconcept Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Grünstraße 15/1.OG, Düsseldorf – Germany olan Boconcept, işletmesine 0211 86228140 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Boconcept ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Boconcept yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Boconcept hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Boconcept ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Boconcept ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Boconcept için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Boconcept bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Boconcept sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 27

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Boconcept Yorumları (27 Yorum)

  1. Güzel showroom ve büyük mobilya. Danışmanlar, samimi, güzel ve onların tavsiye yetkin.

  2. Kaliteye değer veren herkes için güzel mobilya ve tasarım ürünleri

  3. Çok güzel bir showroom. İlgi odağı olan zevkli ürünler. Yerinde danışmanlar çok dikkatliydi, müdahaleci değillerdi ve teknik olarak yetkinlerdi.

  4. Güzel mağaza ve mobilyalar ve pazar günleri açık ??

  5. Ne yazık ki, mağaza ziyareti olumsuz izlenimlerle işaretlendi. Mağazaya girerken, kişi kendini “kalıplı” hissetti ve ilgili ve ciddi bir müşteri olarak algılanmadığı izlenimi doğdu – ne ayıp.

Comments are closed.