Floor One

4
(23)

Floor One adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Birger Jarlsgatan 32 A, Stockholm – Sweden

Telefon : 08-23 01 33

Floor One Yol Tarifi

Floor One

Floor One Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Birger Jarlsgatan 32 A, Stockholm – Sweden olan Floor One, işletmesine 08-23 01 33 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Floor One ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Floor One yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Floor One hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Floor One ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Floor One ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Floor One için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Floor One bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Floor One sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Floor One Yorumları

  1. Harika araçlar / gadgets / вещи / devices / gizmos

  2. Personel her zaman dost canlısı ve iyi hizmet veriyor!

  3. Personelin üzücü muamelesi. 6 ay önce satın alınan kırık bir mermer / ahşap mutfak kağıdı tutucusundan şikayet etmeye gittim. “Bu çok kullanılmış görünüyor” sorusu var. Bu mağazada çok sayıda tel raf da dahil olmak üzere çok alışveriş yaptım. Bir dahaki sefere başka bir mağazaya gitmeyi seçecek

  4. Bilgili ve güler yüzlü personel, zaman ayırıyor, iyi bir seçim … ve daha fazlası var ????!

Yoruma Kapalı