Home Furniture Rostov

4
(106)

Home Furniture adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Krasnoarmeyskaya Ulitsa, 33, Rostov-on-Don – Russia

Telefon : 8 (863) 200-24-24

Home Furniture Yol Tarifi

Home furniture

Home Furniture Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Krasnoarmeyskaya Ulitsa, 33, Rostov-on-Don – Russia olan Home Furniture, işletmesine 8 (863) 200-24-24 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Home Furniture ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Home Furniture yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Home Furniture hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Home Furniture ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Home Furniture ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Home Furniture için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Home Furniture bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Home Furniture sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 106

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Home Furniture Rostov Yorumları

  1. Mobilya Evi, Ayakkabı Evi, Kitap Evi gibi Sovyet döneminden beri bilinmektedir. Şimdi bu büyük mağaza üç katta ürünler sunuyor. En ünlü mobilya üreticileri temsil edilir: Shatura, Lapis lazuli, vb. Her üretici çok duyarlı satıcılar tarafından temsil edilmektedir. Yazın sıcak çünkü hiçbir klima.

  2. Hayatımda nadiren böyle bir kabalık görüyorum, hiçbir durumda yöneticilerin nezaketi tarafından aldanmayın, sipariş için ödeme yaptığınızda tam olarak sona erecek. Shatur’un yatak takımını sipariş ettiler, bir hafta içinde teslim edileceğine söz verdiler, elbette olmayacak, bir ay beklediler, ama sorun değil, kabinin arka duvarı kırıldı, teslimat sırasında sadece aynalar açıldı, buna göre bu sorunu mağazaya dile getirdiler, mağaza kırıldıkları sonucuna vardı. biz kendimiz, uzman, zaten birkaç gündür talep ediyoruz, bu kısmı kendi pahasına satın almamız teklif ediliyor, yani, uzmanın görüşü bilinmiyor ve uzman onların montajcısı, açıkça onların altında dans edecek, sonuç belli olacak. Böylece tanıştığımız nezaket, anında buharlaştı. İnsanlar, bu mağazayı atlayın, herhangi bir müşteri odağı hakkında konuşmuyoruz.

  3. Büyük mağaza, seçim, uzmanlar yardımcı olur, ancak daha ucuz bulunabilir.

  4. Çok kibar ve kalifiye çalışanlar Lazurit şirketinin temsilcisi Diana, tatlı, yetkin, tüm promosyonları anlattı, miktarı hesapladı, gençler için bir yatak odası seçmemize yardımcı oldu.

Yoruma Kapalı