Scs Sofa Carpet Specialist

3.8
(83)

Scs Sofa Carpet Specialist adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : west quay retail park, 11, Western Esplanade, Southampton – United Kingdom

Telefon : 0191 731 3300

Scs Sofa Carpet Specialist Yol Tarifi

ScS - Sofa Carpet Specialist

Scs Sofa Carpet Specialist United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi west quay retail park, 11, Western Esplanade, Southampton – United Kingdom olan Scs Sofa Carpet Specialist, işletmesine 0191 731 3300 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Scs Sofa Carpet Specialist ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Scs Sofa Carpet Specialist yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Scs Sofa Carpet Specialist hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Scs Sofa Carpet Specialist ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Scs Sofa Carpet Specialist ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Scs Sofa Carpet Specialist için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Scs Sofa Carpet Specialist bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Scs Sofa Carpet Specialist sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 83

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Scs Sofa Carpet Specialist Yorumları

  1. Biz burada geçen hafta sonu bir La-Z-boy kanepe aldım ve servis mükemmel. Mağaza yerinde iyi sosyal distancing vardı ve canayakın ve yardımsever personel. Kanepemizi teslim etmeden önce birkaç ay geçecek, ancak şu anda tüm aksamalar anlaşılabilir.

  2. Harika servis! Mağazadaki beyefendi çok yardımsever ve sabırlı. Ayrıca teslimat arkadaşları her şeyi açıklayan çok verimli ve yararlı. Çok memnun oldum!

  3. Ekstra 2-3 ay sürecek olan kanepemi yeniden sipariş ettiğim söylendi. Ne yazık ki yanımda zamanım yok …
    Hayatta hepimiz o kadar lükse sahip değiliz ve eminim ki şirketinizin mazeret verme yeteneği gömüldükten çok sonra da devam edecek … Sadece dünyaya müşterilerinizle başa çıkma yeteneğinizi göstermek istiyorum .. ve size nasıl davrandığınızı müşteriler .. Genel olarak şok edici

  4. Her zaman sırayla ilgili yanlış bir şeyler. Daldırma yok, yanlış daldırma, yanlış kahve … vs …

Yoruma Kapalı