The Desk Centre

4.7
(13)

The Desk Centre adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 74-76 Northam Rd, Northam, Southampton – United Kingdom

Telefon : 023 8022 8939

The Desk Centre Yol Tarifi

The Desk Centre United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 74-76 Northam Rd, Northam, Southampton – United Kingdom olan The Desk Centre, işletmesine 023 8022 8939 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca The Desk Centre ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan The Desk Centre yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. The Desk Centre hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak The Desk Centre ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan The Desk Centre ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. The Desk Centre için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. The Desk Centre bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada The Desk Centre sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

The Desk Centre Yorumları (13 Yorum)

  1. Hizmet ve işin kalitesinden kesinlikle memnun kaldım. Her bakımdan beklentilerimizi aştı.
    Yapacaklarını söylediklerinde masaları toplayıp geri teslim ettiler ve deri değişimi mükemmel çalışıyor
    teşekkür ederim

  2. TV için raflı ve alt dolabın olduğu bir alt dolap aldım. Tüm deneyim birinci sınıftı. Graham ve James ile harika iletişim, mükemmel kalitede ürün, sorunsuz teslimat süreci ve şimdi onları başka ne için kullanabileceğimi düşünen çok mutlu bir müşteri. İkinize de uğraşmaktan zevk aldığınız için teşekkürler.

  3. Gainsborough Döner Sandalye ile birlikte şirketin kendi atölyelerinde üretilen güzel bir Burr Elm Masası satın aldınız. Tüm seçenekler yararlı bir şekilde tartışıldı ve teslimat aynı gün oldu.

  4. Olağanüstü Parlak Mükemmel mobilya!!! Vay beyler, çok teşekkür ederim, harika kalite ve hizmet!!! Alex – en iyi adam !!!!

Comments are closed.