Next Home

4
(179)

Next Home adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Unit 9 Pirelli St, Southampton – United Kingdom

Telefon : 0333 005 5784

Next Home Yol Tarifi

Next Home

Next Home United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Unit 9 Pirelli St, Southampton – United Kingdom olan Next Home, işletmesine 0333 005 5784 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Next Home ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Next Home yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Next Home hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Next Home ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Next Home ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Next Home için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Next Home bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Next Home sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 179

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Next Home Yorumları

  1. Hayal kırıklığı. Stokta olmayan bir sürü hat vardı. İyi bir perde seçimi görmeyi umuyordum ve bir avuçları vardı. Aydınlatma bölümü de küçük ve sıkışık.

  2. Dışarıda yarım saatlik ücretsiz otopark mevcuttur, Next Home Southampton, hızlı bir hediye avı yapmak veya evinizde bir tasarım ürünüyle kendinizi şımartmak için güzel bir yerdir.

  3. Nice range of furniture and homewares, we think with my daughter looking for a LED mirror for her bedroom, the guy upstairs was great , went the extra mile searched around the store for us, trying to accommodate what we wanted. Got to reccomend Next west quay rd.

  4. Ben gelene kadar anahtarlarımı güvende tuttuğunuz için teşekkür etmek isterim (bunları mağazada rahat koltuklardan birinde bıraktım!), Mağazadaki bayanın profesyonel yaklaşımı için çok minnettardım! Tekrar teşekkürler

  5. I actually went to collect a parcel but also had a quick look round. Definitely will go back to buy some Christmas presents there!

Yoruma Kapalı