Southampton Furniture World

4.3
(15)

Furniture World adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 113-115 Lodge Rd, Southampton – United Kingdom

Telefon : 023 8033 4330

Furniture World Yol Tarifi

Furniture World

Furniture World United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 113-115 Lodge Rd, Southampton – United Kingdom olan Furniture World, işletmesine 023 8033 4330 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Furniture World ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Furniture World yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Furniture World hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Furniture World ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Furniture World ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Furniture World için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Furniture World bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Furniture World sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Southampton Furniture World Yorumları

 1. Çok cana yakın personel, çok rekabetçi fiyatlar.

 2. Mobilya dünyası Southampton tarafından herhangi bir tür vinil veya halı sipariş etmeyin ve takmayın.
  Mutfak ve koridor için £ 15 metrekare vinil sipariş ettim.

  Mutfakta doğru olanı taktılar ama hiç profesyonelce değiller.

  Koridorda aynı baskı vinilini taktılar, ancak toplam farklı malzeme metrekare başına 7 ila 9 sterlin arasında olabilir ama metrekare için benden 15 sterlin talep ettiler.

  Sipariş verdiğimde onlara tam bedeli ödedim ve bu benim büyük hatamdı.
  Teslimattan önce ve sonra fiyatın yarısını ödeyip kalanını takmam daha iyi oldu.

  Yanlış insanlara güvendim.

 3. Burada değerinde para kazanıyorsun çok cana yakın ve yardımsever

 4. Çok rekabetçi fiyat, tüm evimi yaptılar
  Halı ve vinil çok güzel döşeme iyi tesisatçı çok yardımcı oldu dükkandaki genç bayan çok kibar ve yardımseverdi bu dükkanı şiddetle tavsiye ederim

 5. Harika bir aile işletmesi dükkanı, beklenmedik bir yerde saklanmış. Çok rekabetçi fiyatlar ve mükemmel yatak, kanepe, masa ve diğer mobilyalar. Şiddetle tavsiye ederim!

Yoruma Kapalı