Furniture Village Southampton

4.2
(253)

Furniture Village Southampton adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : west quay retail park, Pirelli St, Southampton – United Kingdom

Telefon : 023 8082 1919

Furniture Village Southampton Yol Tarifi

Furniture Village Southampton United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi west quay retail park, Pirelli St, Southampton – United Kingdom olan Furniture Village Southampton, işletmesine 023 8082 1919 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Furniture Village Southampton ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Furniture Village Southampton yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Furniture Village Southampton hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Furniture Village Southampton ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Furniture Village Southampton ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Furniture Village Southampton için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Furniture Village Southampton bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Furniture Village Southampton sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 253

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Furniture Village Southampton Yorumları (253 Yorum)

  1. Southampton şubesinde kesinlikle harika bir deneyime sahip. Victoria harikaydı! Gerçekten ne istediğimizi dinledi ve bize mükemmel bir şekilde rehberlik etti. Hiçbir şey onun için çok fazla güçlük çekmedi, bizim için doğru mobilyayı bulduğumuzdan emin olmak için gerçekten yukarıda ve öteye gitti. Ona yeterince teşekkür edemem. Şiddetle tavsiye ederim!

  2. Çok hayal kırıklığına uğramış!!! Beklenenden daha erken gelen 2 kanepemizi sipariş ettik. Teslimatçılar harikaydı, ne yazık ki bacaklardan biri yanlıştı, diğerlerinden tamamen farklıydı ve sığmadı. Hemen mobilya köyünü aradık ve ayağı bize gönderecekleri söylendi. Bir hafta sonra gelmedi ve biz de mağazaya gittik. Önümüzdeki hafta birisinin bizi bir güncelleme ile arayacağı söylendi, bir sonraki hafta bacağın bizimle olacağını söylemek için bir telefon aldık. Bir hafta sonra, mağazayı aramalarını ve gün sonundan önce yöneticiyi aramasını tavsiye eden satış sonrası ekibine başka bir çağrı olmadı. Arama yok, bu yüzden 3 gün sonra (dün gece) tekrar aradık ve bugün büyük bir özür ve bir telefon görüşmesi sözü aldık! Hala hiçbir şey yok ve neredeyse 4 hafta sonra, kanepelerimizden biri hala uygun ahşap ayaklar yerine geçiş ayaklarında! Her şeyden kesinlikle tiksindim – korkunç satış sonrası hizmet, binlerce kişiyi mutlu bir şekilde aldılar ama hala tam siparişimiz yok! Kesinlikle bir daha oradan bir şey almam!

  3. Just had my new sofa and arm chair delivered today. Waited 14 weeks but was told 16 to week wait. The two delivery guys Jarvis and Toby were excellent, polite and efficient

  4. I cannot praise Bana enough for her help today , having nearly lost the will to live trying to find a corner sofa and having been to every furniture shop in my area , she went out of her way to dress up the sofa move a footstool from another area just to show me what it could look like using different colours , and to top it all I got free coffee and a warm cookie .Excellent friendly service , I’m very happy with my purchase .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir