Dunelm

4.2
(857)

Dunelm adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mountbatten Retail Park, Western Esplanade, Southampton – United Kingdom

Telefon : 023 8202 3820

Dunelm Yol Tarifi

Dunelm United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mountbatten Retail Park, Western Esplanade, Southampton – United Kingdom olan Dunelm, işletmesine 023 8202 3820 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dunelm ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dunelm yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dunelm hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dunelm ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dunelm ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dunelm için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dunelm bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dunelm sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 857

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dunelm Yorumları (857 Yorum)

  1. Bana ihtiyacım olan öğenin nerede olduğunu gösteren personelden çok iyi hizmet. Mükemmel servis, kibar ve güler yüzlü, aferin ve teşekkürler.

  2. Tüm uni eşyalarını almak için harika. Çoğunu tek çatı altında toplamayı başardı.

  3. Akşam ziyaretimde çok sessiz – çevrimiçi olarak reklamı yapılan hisse senedi yoktu, bu yüzden hayal kırıklığı yarattı

  4. I recently returned a kettle and had no issues with refund, then upgraded to a Dunelm glass kettle which as proved to be brilliant. Bought some frying pans also which are very good Over all staff friendly and helpful. All products seem to be of good quality. Well worth a look round

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir