Siemes Schuhcenter Dortmund

4.1
(406)

Siemes Schuhcenter Dortmund adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Münsterstraße 135, Dortmund – Germany

Telefon : 0231 98188377

Siemes Schuhcenter Dortmund Yol Tarifi

SIEMES Schuhcenter Dortmund

Siemes Schuhcenter Dortmund Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Münsterstraße 135, Dortmund – Germany olan Siemes Schuhcenter Dortmund, işletmesine 0231 98188377 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Siemes Schuhcenter Dortmund ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Siemes Schuhcenter Dortmund yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Siemes Schuhcenter Dortmund hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Siemes Schuhcenter Dortmund ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Siemes Schuhcenter Dortmund ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Siemes Schuhcenter Dortmund için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Siemes Schuhcenter Dortmund bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Siemes Schuhcenter Dortmund sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 406

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Siemes Schuhcenter Dortmund Yorumları

  1. Personele teşekkür ederim, çok cana yakın ve çalışkan. Mağaza çok düzenli ve düzenli görünüyor. Seçim iyi, aradığımız şeyi hemen bulduk. Fiyatlar da çok iyi. Genel olarak, rahat bir satın alma deneyimi oldu.

  2. Büyük seçim, küçük boyutlarda bile, genellikle markalı ayakkabılar neredeyse yarı fiyatına. çok iyi????

Yoruma Kapalı