Härtel Hausgeräte Gmbh

4.5
(43)

Härtel Hausgeräte Gmbh adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Lindenhorster Str. 101, Dortmund – Germany

Telefon : 0231 2251055

Härtel Hausgeräte Gmbh Yol Tarifi

Härtel Hausgeräte GmbH

Härtel Hausgeräte Gmbh Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Lindenhorster Str. 101, Dortmund – Germany olan Härtel Hausgeräte Gmbh, işletmesine 0231 2251055 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Härtel Hausgeräte Gmbh ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Härtel Hausgeräte Gmbh yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Härtel Hausgeräte Gmbh hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Härtel Hausgeräte Gmbh ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Härtel Hausgeräte Gmbh ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Härtel Hausgeräte Gmbh için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Härtel Hausgeräte Gmbh bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Härtel Hausgeräte Gmbh sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 43

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Härtel Hausgeräte Gmbh Yorumları

  1. Çok güzel ve yetkin, hızlı teslimat ????

  2. İyi bir şirket, çok dostça bir tavsiye ….. mallar süper güzel ve yardımseverdi …. bir kahve içti ve gerçekten iyi hissettim …. tam otomatik bir kahve makinesi aldım

  3. Telefonla Miele çamaşır makinesi ve kurutma makinesi aldım. Telefonla verilen tavsiye, samimi ve yetkindi. Fiyatlar da ucuzdu. Cihazları teslim eden tesisatçılar çok arkadaş canlısıydı ve her şeyi yetkin bir şekilde açıkladı. Firma kesinlikle tavsiye edilir.

  4. Oradan bir Miele çamaşır makinesi aldım. Harika servis, çok iyi tavsiye. Ayrıca satın alma işleminden sonra tavsiye ve eylem ile birlikte

Yoruma Kapalı