Ep Walther Hausgeräte

4.4
(35)

Ep Walther Hausgeräte Walther Hausgeräte Gmbh adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rahmer Str. 67, Dortmund – Germany

Telefon : 0231 313488

Ep Walther Hausgeräte Walther Hausgeräte Gmbh Yol Tarifi

EP:Walther Hausgeräte, Walther Hausgeräte GmbH

Ep Walther Hausgeräte Walther Hausgeräte Gmbh Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rahmer Str. 67, Dortmund – Germany olan Ep Walther Hausgeräte Walther Hausgeräte Gmbh, işletmesine 0231 313488 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ep Walther Hausgeräte Walther Hausgeräte Gmbh ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ep Walther Hausgeräte Walther Hausgeräte Gmbh yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ep Walther Hausgeräte Walther Hausgeräte Gmbh hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ep Walther Hausgeräte Walther Hausgeräte Gmbh ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ep Walther Hausgeräte Walther Hausgeräte Gmbh ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ep Walther Hausgeräte Walther Hausgeräte Gmbh için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ep Walther Hausgeräte Walther Hausgeräte Gmbh bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ep Walther Hausgeräte Walther Hausgeräte Gmbh sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 35

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ep Walther Hausgeräte Yorumları

 1. Bu ev aletleri şirketi: Gerçekten iyi, müşteri memnuniyeti çabalarından sorumlu. Ucuz değil, ama karşılığı değer. teknisyenin Her şirketin bir parçası olarak görüyor.

 2. Süper tavsiye, teslimat ve bulaşık makinesinin montajı mükemmel şekilde gerçekleştirildi. Mekaniği sadece iyi ve çok güzel.

 3. Corona nedeniyle pandemi ve satışların düştüğü zamanlarda, bize gerçekten pahalı bir bulaşık makinesinin önerileceğini bekliyordum. Uzak, ondan uzak. Satıcı bulaşık makinemizin ne olduğunu sordu. Sonra makineyi ucuza tamir etme tavsiyesi geldi.
  saygılar ve şapkalar çıkarılır. Bu satıcıdan önce. Bu şirketi şiddetle tavsiye edebilirim.
  Çok iyi ulaşım bağlantısı, temiz otoparklar.
  Ardından müşteri hizmetleri geldi. Eski tarz bir tesisatçı. Dost canlısı, çok profesyonel. Ve zamanında geldi.
  Bu müşteri hizmetini şiddetle tavsiye edebilirim

Yoruma Kapalı