Media Home Eberle

3.4
(10)

Media@home Eberle adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hölderlinpl. 1, Stuttgart – Germany

Telefon : 0711 296614

Media@home Eberle Yol Tarifi

media@home Eberle

Media@home Eberle Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hölderlinpl. 1, Stuttgart – Germany olan Media@home Eberle, işletmesine 0711 296614 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Media@home Eberle ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Media@home Eberle yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Media@home Eberle hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Media@home Eberle ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Media@home Eberle ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Media@home Eberle için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Media@home Eberle bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Media@home Eberle sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Media Home Eberle Yorumları

 1. Televizyonumu internetten almama rağmen, Eberles bana hemen yardımcı oldu. Ve PHILIPS fikstürüyle ilgili bir sorun olduğunda – derhal değiştirildi. Bu yüzden benim için bu, bir müşteri olarak bölge bayilerime iyi tavsiyelerle nasıl geri dönebileceğime bir örnek. Bu beni satın alma davranışım konusunda çok endişelendiriyordu. Ve kesinlikle bir sonraki cihazımı bir satıcıdan satın alıyorum. Ve sadece Eberle ile TV! Showroom benim bütçem olmasa bile, onunla daha ucuz seçenekler var.

 2. Büyük hizmet, çok ucuz ve hızlı. Şiddetle tavsiye edilir!

 3. Bu dükkandan uzak dur. Tek yıldız vermem ama gitmedim.

  Kısacası: hizmet ve müşteri muamelesi arsız, küstah, aşırı, sadece anti-sosyal.

  Yönetim / personel hataları için bağırıldım. Olası onarımlar için iki eski hoparlör getirdim. 50 € depozito ile, başlangıçta bir maliyet tahmini sözü verildi.
  2 hafta sonra, hoparlörlerin çok eski olduğu için tamir etmeye değmeyeceğini söyleyen bir telefon aldım. Ondan sonraki hafta hoparlörlerimi almaya gittim. Varışta teknisyenle birlikte oldukları ve bir çalışanın uzun zaman önce benimle iletişime geçmesi gerektiği söylendi (elbette olmadı).
  İki ay sonra konuşmacılara ne olduğunu öğrenmek için tekrar aradım. Çalışan, hoparlörlerin uzun süredir tamir edildiğini ve haftalardır mağazada olduğunu söyledi. Ancak, onarım masraflarını şu miktarda ödemek zorundayım. 170 € ödeyin. Onarıma muvafakat etmediğimi belirttiğimde, rahatsızlıktan dolayı 18 € feragat teklif edildi. Ben de buna katılamadım ve bu yüzden çalışan çığlık atarak ve titreyerek hoparlörlerdeki kabloları kesti (hasarlı müşteri malını iade etmek için yanak; bunu kim yapar?).
  Müşteriye danışmadan saf soygun. Fiyatları kabul etmezseniz, size bağırılır.
  Hiç bu kadar arsız olmamıştım. Kendi yaptıkları hatalar için müşterilerine kim bağırmalı?

Yoruma Kapalı