Möck Vertriebs Gmbh

4
(57)

Möck Vertriebs Gmbh adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hauptstätter Str. 32, Stuttgart – Germany

Telefon : 0711 239926

Möck Vertriebs Gmbh Yol Tarifi

Möck Vertriebs GmbH

Möck Vertriebs Gmbh Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hauptstätter Str. 32, Stuttgart – Germany olan Möck Vertriebs Gmbh, işletmesine 0711 239926 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Möck Vertriebs Gmbh ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Möck Vertriebs Gmbh yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Möck Vertriebs Gmbh hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Möck Vertriebs Gmbh ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Möck Vertriebs Gmbh ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Möck Vertriebs Gmbh için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Möck Vertriebs Gmbh bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Möck Vertriebs Gmbh sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 57

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Möck Vertriebs Gmbh Yorumları

  1. İyi tavsiye … harika müşteri hizmeti …. harika

  2. ÇOK DOSTU…… ve yardımsever, teşekkür ederim…..

  3. Bulaşık makinem çalışmayı durdurduğu için Möck Hausgeräte ile iletişime geçtim. İlk telefon görüşmesi harikaydı. Ancak müşteri hizmetlerinden beyefendi beni aradığında bir insanın ne kadar kaba olabileceğine inanamadım.

    Şirket için büyük bir utanç, bulaşık makinemi Möck ev aletleriyle tamir ettirmek isterdim, ancak bu gerçekten düşmanca telefon görüşmesinden sonra paramı başka bir yerde bırakmayı tercih ederim.

Yoruma Kapalı