Robert Bosch Vocational College

3.4
(56)

Robert Bosch Vocational College adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Benno-Elkan-Allee 2, Dortmund – Germany

Telefon : 0231 5023146

Robert Bosch Vocational College Yol Tarifi

Robert-Bosch-Vocational College

Robert Bosch Vocational College Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Benno-Elkan-Allee 2, Dortmund – Germany olan Robert Bosch Vocational College, işletmesine 0231 5023146 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Robert Bosch Vocational College ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Robert Bosch Vocational College yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Robert Bosch Vocational College hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Robert Bosch Vocational College ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Robert Bosch Vocational College ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Robert Bosch Vocational College için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Robert Bosch Vocational College bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Robert Bosch Vocational College sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 56

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Robert Bosch Vocational College Yorumları

  1. Bir ilişki, birinci ve ikinci normal biçimdeyse ve anahtar olmayan hiçbir öznitelik geçişli olarak (herhangi bir) anahtara bağlıysa üçüncü normal biçimdedir (3NF). Bu nedenle, geçişli bir bağımlılığı ortadan kaldırmak için, tüm anahtar olmayan nitelikler, diğer anahtar olmayan niteliklere bağımlı olmamalıdır. Anahtar olmayan bir öznitelik yoksa ve ilişki ikinci normal formdaysa, o zaman otomatik olarak üçüncü normal formda olur.

  2. Hem insani olarak hem de içerik olarak son pislik. Bu okul Hauptschule sertifikasını yakalamak için iyi olabilir ama meslek okulu olarak uygun değil. Personel sadece bunun için yeterliliğe sahip değildir.

Yoruma Kapalı