Miele Experience Center Düsseldorf

4.7
(9)

Miele Experience Center Düsseldorf adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kö-Bogen, Königsallee 2, Düsseldorf – Germany

Telefon : 0211 15760630

Miele Experience Center Düsseldorf Yol Tarifi

Miele Experience Center Düsseldorf

Miele Experience Center Düsseldorf Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kö-Bogen, Königsallee 2, Düsseldorf – Germany olan Miele Experience Center Düsseldorf, işletmesine 0211 15760630 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Miele Experience Center Düsseldorf ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Miele Experience Center Düsseldorf yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Miele Experience Center Düsseldorf hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Miele Experience Center Düsseldorf ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Miele Experience Center Düsseldorf ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Miele Experience Center Düsseldorf için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Miele Experience Center Düsseldorf bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Miele Experience Center Düsseldorf sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Miele Experience Center Düsseldorf Yorumları

  1. Şık, zarif ve misafirperver. Atmosferi ve personelin yetkinliğini gerçekten beğendim. Burası sizi satışta zorlayan bir yer değil, tavsiye için bir yer. Siz de satın almak istiyorsanız, bu da mümkün.

    Bir süredir Miele müşterisiyiz ve sohbetten ve aldığım yardımdan çok memnun kaldım. Kesinlikle tekrar gelecek.

  2. Dün oradaydık. Çok çeşitli Miele ürünleriyle gerçekten güzel tasarlanmış bir “amiral mağaza”. Çok yetkin ve arkadaşça tavsiye. Burada insanların saate baktığı izlenimine kapılmadınız. Her şey ayrıntılı olarak açıklandı. Tamamen heyecanlandık!

Yoruma Kapalı