Fentross

5
(21)

Fentross adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Blücherstraße 16, Düsseldorf – Germany

Telefon : 0211 441884

Fentross Yol Tarifi

Fentross

Fentross Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Blücherstraße 16, Düsseldorf – Germany olan Fentross, işletmesine 0211 441884 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Fentross ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Fentross yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Fentross hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Fentross ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Fentross ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Fentross için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Fentross bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Fentross sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Fentross Yorumları

  1. Çok iyi ve dostça tavsiye. Ucuz, iyi, kullanılmış ev aletleri. Ve kesinlikle en iyisi: eski cihazın çok hızlı teslimatı, montajı ve çıkarılması. Her şey harika, şiddetle tavsiye edilir!

  2. İyi hizmet, ancak onlarla İngilizce iletişim kurmak biraz zordu.

  3. İstediğin bu! Çok iyi tavsiye, “eski okuldan” çok iyi hizmet! Çok memnunum ve tavsiye etmekten mutluluk duyarım!

  4. Sehr freundlich ehrlich und hilfsbereit, ich habe angerufen und das Problem mit meiner Waschmaschine geschildert um einen Reparaturauftrag zu machen, der Herr hat mir Tipps gegeben wie ich selber das Problem löse und es hat wunderbar geklappt. Herzlichen Dank und ich komme gerne nächstes Mal zu euch

Yoruma Kapalı