Euronics Granderath

4.7
(383)

Euronics Granderath adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Worringer Str. 2, Düsseldorf – Germany

Telefon : 0211 1754270

Euronics Granderath Yol Tarifi

EURONICS Granderath

Euronics Granderath Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Worringer Str. 2, Düsseldorf – Germany olan Euronics Granderath, işletmesine 0211 1754270 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Euronics Granderath ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Euronics Granderath yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Euronics Granderath hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Euronics Granderath ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Euronics Granderath ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Euronics Granderath için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Euronics Granderath bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Euronics Granderath sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 383

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Euronics Granderath Yorumları

  1. Yeni bir çamaşır makinesi tavsiyesi aldım. Tavsiye çok ayrıntılı ve profesyoneldi ve tüm gereksinimlerimi ve sorularımı ayrıntılı olarak ele aldı ve ayrıca teknik arka planı bana açıkladı. Ben zaten bir model seçmiştim. Ancak, bir meslekten olmayan olarak açıklamalarda göremediğim teknik nedenlerle, bana başka bir model önerildi, bu benim için çok daha iyi oldu. Biraz daha pahalı ve daha az program, ancak çok daha iyi işlenmiş ve daha iyi müşteri hizmeti ile. Tamamen memnunum ve bu uzman mağazayı sadece yanlış yerden tasarruf etmek istemeyen ve uzman tavsiyesi isteyen herkese tavsiye edebilirim.

  2. Bay Möllemann ile çalışmak her zaman gerçek bir zevktir. Şimdi onunla ikinci mutfağımızı planlıyoruz ve o sonsuz motive, arkadaş canlısı, yetkin ve yaratıcı. Daha fazla İstediğiniz ne? Çok teşekkürler!

  3. Yeni bir ankastre dondurucu aldım.
    Web sitesi üzerinden cihazla ilgili bir satın alma kararı verdiğim için her şey telefon/e-posta ile halledildi. Sorduğum soruların bir kısmı samimi ve yetkin bir şekilde cevaplandı. Sonraki teslimat ve montaj hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirildi. Yani peşin ödememe rağmen sadece 4 gün içinde cihazı mutfağımda kullanıma hazır hale getirdim.

Yoruma Kapalı