Elektro Haus Wichmann

3.5
(24)

Elektro Haus Wichmann adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ackerstraße 13, Düsseldorf – Germany

Telefon : 0211 363400

Elektro Haus Wichmann Yol Tarifi

Elektro-Haus Wichmann

Elektro Haus Wichmann Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ackerstraße 13, Düsseldorf – Germany olan Elektro Haus Wichmann, işletmesine 0211 363400 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Elektro Haus Wichmann ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Elektro Haus Wichmann yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Elektro Haus Wichmann hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Elektro Haus Wichmann ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Elektro Haus Wichmann ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Elektro Haus Wichmann için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Elektro Haus Wichmann bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Elektro Haus Wichmann sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 24

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Elektro Haus Wichmann Yorumları

 1. Ayrıca, ne yazık ki, sadece şirketle hoş olmayan deneyimler yaşadım. Kullanılan çamaşır makinesi kullanılmış, bir hafta sonra kırıldı. Her zaman tutuldu, çünkü yedek parça tedarik etmek istediniz. Birkaç hafta sonra, yedek parçanın gittiğinin açıklanması. Bana geçici olarak kiralık çamaşır makinesi koymuştu, ama almak istemedim.
  Son fakat en az değil, şirket aynı zamanda 50, – € yerine kusurlu olan ve tamir edilemeyen bir çamaşır makinesini sattığı için yedek makinenin teslim edilmesini istedi! Arızalı makine için halihazırda ödenmiş olan satın alma fiyatını geri kazanmam konusunda talimat aldığım için, oluşan baskıya dayanamadım ve parayı ödedim.
  Anlaşmalar ve son tarihler hiç karşılanmadı. Her zaman aptal bahaneler.
  Bu şirketten uzak durun !!!
  Bana göre elden çıkarması gereken makineler satıyor, derhal tamir ediyor ve tekrar para kazanıyor.
  Yaramaz, profesyonelce ve güvenilmez.

 2. Yeni bir bulaşık makinesine ihtiyacımız vardı. Küçük ve orta ölçekli bütçe için çok sayıda kullanılmış cihaz seçeneği. Uygun fiyatlar. Çarşamba günü ziyaret etti, Perşembe günü karar verdi. Cumartesi belirtilen dönemde teslim edildi. Beşinci sırada ek ücret yok! Asansörsüz kat. Ayrıca bağlandı. Kullanılan yeni ürünün ne kadar süredir bizimle birlikte olduğunu görmek bizi çok memnun etti.

 3. En iyi ikinci el beyaz eşya mağazası. En iyi hizmet ve kalite.

 4. Her şey süper gitti. Verilen sözler tutuldu. Güzel ve iyi mallar alındı. Teslimat ve bağlantı iyi ve hızlı bir şekilde yapılır. Temiz iş ve her şeyi temiz bırakın. Düz bir 1***** Sadece bir tavsiye verebilirim. Teşekkürler!!!

Yoruma Kapalı