Miele Center Grande Rath Elektro Gmbh

4.6
(81)

Miele Center Grande Rath Elektro Gmbh adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Steinstraße 26, Düsseldorf – Germany

Telefon : 0211 131132

Miele Center Grande Rath Elektro Gmbh Yol Tarifi

Miele Center - Grande Rath Elektro GmbH

Miele Center Grande Rath Elektro Gmbh Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Steinstraße 26, Düsseldorf – Germany olan Miele Center Grande Rath Elektro Gmbh, işletmesine 0211 131132 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Miele Center Grande Rath Elektro Gmbh ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Miele Center Grande Rath Elektro Gmbh yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Miele Center Grande Rath Elektro Gmbh hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Miele Center Grande Rath Elektro Gmbh ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Miele Center Grande Rath Elektro Gmbh ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Miele Center Grande Rath Elektro Gmbh için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Miele Center Grande Rath Elektro Gmbh bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Miele Center Grande Rath Elektro Gmbh sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 81

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Miele Center Grande Rath Elektro Gmbh Yorumları

 1. Çok iyi tavsiye edildim, teslimat hızlı ve zamanında yapıldı. Şikayetler özenle işlenir ve çözülür. Her zaman memnuniyetle tekrar. Teşekkür ederim Bay Borgmann

 2. Yeni bulaşık makinesinin hızlı ve zamanında teslimatı, teslimat sırasında çok güler yüzlü ve yetkin çalışanlar, hızlı ve temiz kurulum (LKW3), her şey iyi açıklandı…her şey harika! Burada tekrar sipariş…

 3. Bir yıl sonra bir cihazda hasar gördük. Burada da Sayın Pollmann bize çok yardımcı oldu ve bizi bir çok işten kurtardı.

  Satın alırken sadece hoş bir müşteri olmadığını görmek gerçekten harika.

  Teşekkürler Bay Pohlmann!

 4. Yetkin bireysel ve çok arkadaşça tavsiye!
  Oradaki son alışverişim değildi!

 5. Harika mallar, harika servis, iyi personel. Sunum daha modern olabilirdi.

Yoruma Kapalı