Loftstore Voronej

3.5
(2)

Loftstore adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Uritskogo, 70, цокольный этаж, Voronezh – Russia

Telefon : 8 (999) 721-20-52

Loftstore Yol Tarifi

LoftStore

Loftstore Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Uritskogo, 70, цокольный этаж, Voronezh – Russia olan Loftstore, işletmesine 8 (999) 721-20-52 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Loftstore ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Loftstore yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Loftstore hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Loftstore ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Loftstore ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Loftstore için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Loftstore bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Loftstore sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Loftstore Voronej Yorumları

  1. Bir yandan, iyi bir mağaza. Adamlar sunduğunuz her şeyi üstlenirler, ancak performans arzu ettiğiniz gibi kalıyor. Üzerinde anlaşmaya varılan mallara uymayan malları getirmeniz çok rahatsız edicidir, ancak size bir deve olduğunuzu kanıtladılar ve karınıza hakaret ettiler … 2 yıldız koydum, çünkü hala parasını iade ettim.

Yoruma Kapalı