Derrossi Volgograd

4.8
(5)

Derrossi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kommunisticheskaya Ulitsa, 10, Volgograd – Russia

Telefon : 8 (844) 233-16-26

Derrossi Yol Tarifi

DerROSSI

Derrossi Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kommunisticheskaya Ulitsa, 10, Volgograd – Russia olan Derrossi, işletmesine 8 (844) 233-16-26 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Derrossi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Derrossi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Derrossi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Derrossi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Derrossi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Derrossi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Derrossi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Derrossi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Derrossi Volgograd Yorumları

  1. Teklif, seçiminde yardımcı ve mükemmel hizmet.

  2. Büyük mutfak mobilya mağazası ve büyük ortopedik okul mobilyaları

  3. Yönetici ve ofis için lüks mobilyalar!

  4. Müşterilerle çalışmak korkudur. Ismarlama bir sandalye yapmak gerekliydi, herhangi bir parayı ödemeye hazırdım. Belirli bir zamandan beri iletişim isteği bıraktı. Aramamamı söylediğinde aradılar. Bana sohbette tartışılan şeyin aynısını söylemek için aradılar: “akşamdan önce öğrenip sizi arayacağız.” Hiç aramadılar. Kendi sonuçlarınızı çizin.

  5. Ofisin tasarım projesi uzun zaman önce hazırlanmıştı, bu yüzden ne tür mobilyalara ihtiyaç duyduklarını tam olarak biliyorlardı. Yöneticiler hemen ihtiyacımız olan seçenekleri buldu, incelikleri tartıştı ve sipariş verdi. Mobilyalar çok iyi, kalite mükemmel, ofisin iç kısmına mükemmel uyum sağlıyor. Hizmet için çok teşekkür ederim!

  6. Ticaret katının kasiyerleri için koltuklar güncellendi. Hemen yönetici için bir görev belirledik: tekerleklerde, kolçaksız, aşınmaya dayanıklı döşeme. Renk, iç mekan dikkate alınarak seçildi. Beklemek zorunda kaldım ama koltukların kalitesi her şeyi engelledi. Memnun!

Yoruma Kapalı