Ekspress Ofis Magazin Ofisnoy Mebeli

4.4
(17)

Ekspress Ofis Magazin Ofisnoy Mebeli adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Prospekt Marshala Zhukova, 58, корпус 3, Volgograd – Russia

Telefon : 8 (844) 231-23-12

Ekspress Ofis Magazin Ofisnoy Mebeli Yol Tarifi

Ekspress Ofis, Magazin Ofisnoy Mebeli

Ekspress Ofis Magazin Ofisnoy Mebeli Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Prospekt Marshala Zhukova, 58, корпус 3, Volgograd – Russia olan Ekspress Ofis Magazin Ofisnoy Mebeli, işletmesine 8 (844) 231-23-12 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ekspress Ofis Magazin Ofisnoy Mebeli ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ekspress Ofis Magazin Ofisnoy Mebeli yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ekspress Ofis Magazin Ofisnoy Mebeli hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ekspress Ofis Magazin Ofisnoy Mebeli ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ekspress Ofis Magazin Ofisnoy Mebeli ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ekspress Ofis Magazin Ofisnoy Mebeli için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ekspress Ofis Magazin Ofisnoy Mebeli bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ekspress Ofis Magazin Ofisnoy Mebeli sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ekspress Ofis Magazin Ofisnoy Mebeli Yorumları

  1. İşimi büyütmeye karar verdim ve aynı anda birkaç şehirde ofisler açtım. Kendi kurumsal tarzımı geliştirdiğim için, her bir mekandaki mobilyaların genel tasarıma uygun olması gerekiyor. Bunu Express Office mağazasının yardımıyla ya da daha doğrusu mobilya seçiminde ve sipariş vermede yardımcı olan yetkili bir danışmanın yardımıyla yapmak kolay oldu. Çok fazla eşya aldım, özellikle 2 kişilik kanepeyi beğendim Brief, oturma odasında bir ev bile sipariş etti. Farklı şehirlerde siparişler farklı zamanlarda, ancak gecikmesiz getirildi ve bu da beni mutlu etti.

  2. Ofis mobilyaları mükemmel seçim, çok sadık fiyatlar ve müşteriye yaklaşım. Bu mağaza kesinlikle tavsiye ederiz.

  3. Güzel mobilyalar. Her zaman en iyi fiyat değil.

  4. Harika salon! Yönetici ofisleri iyi temsil edilir. Geniş koltuk seçimi. Salonun çok yetkin çalışanları. Pratik bir ofis donatmak için yardımcı olun. Özel modellerin olup olmadığını görmek için bile görülmeye değer.

  5. Büyük seçim, diğer benzer mağazalardan farklı çeşitler, sorumlu yöneticiler

  6. Salgın sırasında çalışma saatleri hakkında bilgi bulamadım. Sitede belirtilen sayıya ulaşmaya çalıştım, yapamadım. Daha önce olduğu gibi çalıştıklarına cevap verdikleri yazışma temsilcileri ile temasa geçtim. Gıda uzaktan olduğunu bildirdi. Varışta, plaka kapalı olduğunu gördüm ve belirtilen bir sayı vardı. Aradı, benimle oldukça soğuk konuştular, sözde anlayacaklar. Sonuç olarak, sökülmeleri benim için çok uzun bir zamandı. Chet 20-30 sandalye almak istiyor gibiydi, ama sanki bir tabure sipariş etmiş gibi tepki verdiler ve siz bu tip almak istemiyorsunuz, ama yapmayacağım.

  7. Yetkili adamlar, hiçbir şeyi “sıkıştırmayın”, olduğu gibi konuşuyorlar ve tüm nüansları ve incelikleri biliyorlar. Kendilerinden ofis koltuğu ve çalışma masası aldım, çok memnunum.

  8. Uzun zamandır iyi bir salon arıyordum. Birden fazla değiştirdim. Bunda durdu. Sitede her zaman belirtilen bir ürün yelpazesi vardır. Teslimat tarihleri ​​aynı gün. Montaj her zaman üsttedir. Sorun yok.

  9. Hiçbir koşulda oraya gitmeyi tavsiye etmiyorum, son teslim tarihlerini karşılamıyorlar, geri aramıyorlar, mobilya eksik teslim edildi, kalan elemanların teslim süresi belirtilmedi. gerçeği elde edemiyorum

Yoruma Kapalı