Elba Furniture

4.5
(8)

Elba Furniture adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Uritskogo, д. 70, 2 этаж, Voronezh – Russia

Telefon : 8 (473) 203-09-40

Elba Furniture Yol Tarifi

Elba Furniture

Elba Furniture Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Uritskogo, д. 70, 2 этаж, Voronezh – Russia olan Elba Furniture, işletmesine 8 (473) 203-09-40 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Elba Furniture ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Elba Furniture yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Elba Furniture hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Elba Furniture ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Elba Furniture ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Elba Furniture için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Elba Furniture bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Elba Furniture sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Elba Furniture Yorumları

  1. Geçen ay bu mağazada şık bir yatak odası takımı aldık. Yatak odamızın modeline “Gloria” deniyor, gerçekte fotoğraftan daha iyi görünüyor. Özellikle yatak odasının içi için mobilya seçtik. Sadece yakın zamanda onarım yaptı. Kaliteye gelince, hiçbir şikayetimiz yok, iyi niyetle yapılmış. Bütün tutturucular dahil edildi, bu nedenle, zorlukların montajı yapılırken, kocasında hiç yoktu. Bu kulaklık stokta mevcuttu, teslimat çok hızlıydı.

  2. Yüksek kaliteli mobilyalar. Normal günler için

Yoruma Kapalı