Triya Voronej

3.7
(3)

Triya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : ул. Урицкого 70 ЦДМ ТЦ ЦДМ, Voronezh – Russia

Telefon : 8 (473) 233-31-89

Triya Yol Tarifi

Triya

Triya Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi ул. Урицкого 70 ЦДМ ТЦ ЦДМ, Voronezh – Russia olan Triya, işletmesine 8 (473) 233-31-89 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Triya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Triya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Triya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Triya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Triya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Triya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Triya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Triya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Triya Voronej Yorumları

  1. 10/29/2020 tarihinde en sıradan mutfak masasını sipariş etti – henüz gelmedi. Sürekli kahvaltı beslenirler: Önce 45 gün içinde siparişin hazır olacağına söz verdiler, daha sonra 60 gün içinde mutlaka hazır olacaklarını söylediler.

    Yılbaşından önce aradıklarında, bize geçen gün yapmaya başlayacakları söylendi. Sonuç olarak tatil günlerinde masayı bekleyemeyeceğimize karar verdikten sonra aramaya karar verdik.

    Bugün 01/12/21 18-24 Ocak döneminde üretimine yeni başlandığı, yani Aralık sonundan bu yana hiçbir şeyin değişmediği bilgisi verildi.

    İğrenç şirket !! Tecrit döneminde mutfak bize daha hızlı getirildi.

    Hizmetlerini kullanmamayı şiddetle tavsiye ediyorum

Yoruma Kapalı