Simpatu Мебель

1
(2)

Simpatu Мебель adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Donbasskaya, 23, Voronezh – Russia

Telefon : 8 (473) 251-00-50

Simpatu Мебель Yol Tarifi

Simpatu-мебель

Simpatu Мебель Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Donbasskaya, 23, Voronezh – Russia olan Simpatu Мебель, işletmesine 8 (473) 251-00-50 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Simpatu Мебель ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Simpatu Мебель yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Simpatu Мебель hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Simpatu Мебель ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Simpatu Мебель ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Simpatu Мебель için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Simpatu Мебель bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Simpatu Мебель sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Simpatu Мебель Yorumları

  1. Dikkat, arkadaşlar, Simpatu-mobilya – bu bir sinsi, terimler yırtılmış, biçmek. Ölçümü yanlış yaptılar, yanlış boyutta yaptılar, bir daha yapmadılar, “noktalar” yaptılar, sonra cephesinde bir düzeltici ile bulaşan bir yonga vardı, kenarlar kötü yapıştırıldı, az miktarda nem içeri girdi, plaka şişmeye başladı. Kurulum sırasında tabanı kırdılar, kendiliğinden kılavuzlanan vidayı sıkıştı, her şey asıldı. Farklı malzemelerde açık dolaplarda arka duvarlar, bir mat, ikinci parlak, kurutucunun arkasında, nemin arkasındaki kabarcıklar gitti. Ocak yuvası, fırınla ​​aynı eksende değil, hafifçe kesildi. Ben bir aydır pembeleri kullanıyorum. Zaten 10 adet keşfedildi. Simpatu-mobilya ile iletişime geçmeye karar verirseniz tekrar düşünün.

  2. Yapı kalitesi iğrenç ve mobilya da) çarpık monte, tüm kapılar battı!

Yoruma Kapalı