Ikea Voronej

4.7
(94)

Доставка Товаров Из Ikea В Ваш Дом adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa 20-Letiya Oktyabrya, 123, Voronezh – Russia

Telefon : 8 (920) 222-02-08

Доставка Товаров Из Ikea В Ваш Дом Yol Tarifi

Доставка товаров из IKEA в Ваш дом

Доставка Товаров Из Ikea В Ваш Дом Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa 20-Letiya Oktyabrya, 123, Voronezh – Russia olan Доставка Товаров Из Ikea В Ваш Дом, işletmesine 8 (920) 222-02-08 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Доставка Товаров Из Ikea В Ваш Дом ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Доставка Товаров Из Ikea В Ваш Дом yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Доставка Товаров Из Ikea В Ваш Дом hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Доставка Товаров Из Ikea В Ваш Дом ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Доставка Товаров Из Ikea В Ваш Дом ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Доставка Товаров Из Ikea В Ваш Дом için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Доставка Товаров Из Ikea В Ваш Дом bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Доставка Товаров Из Ikea В Ваш Дом sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 94

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ikea Voronej Yorumları

  1. Mağazayı çok beğendim. İlimizde böyle bir mağazanın olmaması üzücü.

  2. hızlı sipariş ve teslimat. Zaten birkaç kez sipariş verdim. Zamanında ve eksiksiz teslim edildi. En önemli şey çok kibar ve arkadaşça bir tutumdur. İstediğiniz zaman destekleyin. çalışma ve tutum için teşekkürler!

  3. Düzenli olarak onlardan teslimat siparişi veriyorum – hızlı, kullanışlı, yüksek kalite!

Yoruma Kapalı