Kitchens Etc Leeds

4.5
(13)

Kitchens Etc Leeds Ltd adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 122 Potternewton Ln, Chapel Allerton, Leeds – United Kingdom

Telefon : 0113 262 7095

Kitchens Etc Leeds Ltd Yol Tarifi

Kitchens Etc. (Leeds) Ltd.

Kitchens Etc Leeds Ltd United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 122 Potternewton Ln, Chapel Allerton, Leeds – United Kingdom olan Kitchens Etc Leeds Ltd , işletmesine 0113 262 7095 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kitchens Etc Leeds Ltd ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kitchens Etc Leeds Ltd yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kitchens Etc Leeds Ltd hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kitchens Etc Leeds Ltd ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kitchens Etc Leeds Ltd ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kitchens Etc Leeds Ltd için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kitchens Etc Leeds Ltd bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kitchens Etc Leeds Ltd sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kitchens Etc Leeds Yorumları

  1. Böyle sessiz, huzurlu bir yer, personel çok sevecen ve yeterince yapamadı. Zor bir zamanda çok ihtiyaç duyulan desteği sağladı. Sahip olabileceğimiz tüm soruları cevaplamak için orada. Etrafta dolaşmak için güzel sessiz zeminler.

  2. Yeni mutfağım, günlük yaşam için gerçekten değişiyor. O pis bir odadan herkesin zaman geçirmek istediği aydınlık ve davetkar bir alana dönüştü. Şiddetle tavsiye!

  3. Keith ve ekibi mutfağımızın kısmi bir tadilatını yapmak istiyorlardı – tezgahlar, yeni ocak ve fırın, bazı yeni dolaplar. Yeni tezgah malzemesini seçtiğimizde yararlı tavsiyeler verdi – aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var. İş yüksek kalitede ve zaman ölçeklerimizle tanıştı. Yerel halklar derneği üyelerinin tamamlayıcı tavalarını ve indirimlerini beğendik. Şiddetle tavsiye edilir.

  4. Çok yardımcı personel. Gerçek özen ve özen için minnettarım. Büyük iş burada iyi bir neden için yapılıyor! Selamlar!

  5. Bu dükkanı seviyorum! Personel harika canayakın ve yardımsever ve mobilya hızlı bir şekilde döner böylece her ziyaretin farklı. Tek dezavantajı, bakmak istediğiniz şeylere ulaşmak her zaman kolay değil, çünkü çok fazla mobilya var ve sadece ortalama bir dükkan.

  6. Satılık kaliteli ürün. Güleryüzlü ve yardımsever bir personel.

  7. Çok çeşitli öğeler ve süper yardımsever, güleryüzlü personeli.

Yoruma Kapalı