The Livingroom Glasgow

2
(4)

The Livingroom adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 127 Elliot St, Glasgow – UK

Telefon : 0141 876 1444

The Livingroom Yol Tarifi

The Livingroom

The Livingroom UK ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 127 Elliot St, Glasgow – UK olan The Livingroom, işletmesine 0141 876 1444 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca The Livingroom ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan The Livingroom yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. The Livingroom hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak The Livingroom ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan The Livingroom ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. The Livingroom için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. The Livingroom bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada The Livingroom sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

The Livingroom Glasgow Yorumları

  1. Bu şirketten tiksinti, bir haftadan az bir sürede 2 kanepe için 795,00 £ ödedi, hatalar fark edildi ve rapor edildi. Bir onarım veya değiştirme istemiyorum, geri ödeme reddedildi … Sorunu çözmek için mobilya seçip edemeyeceğimi sordum kanepelerin değerine ….. bu da reddedildi …..

  2. Güzel mobilya, kötü sorunlar, korkunç müşteri hizmetleri.

  3. Bu şirketten yemek odası takımı aldım. Bir yıl içinde masadaki odun yükselmeye başladı. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim ve satın alma işleminin yıl garantisiyle bir hafta olduğu ve bu nedenle bir bakışı için birinin ödemesi gerekeceği … ilgilerini çekemedikleri … korkunç müşteri hizmetleri hakkında bilgi vermem gerektiği bildirildi.

Yoruma Kapalı