Glasgow Bed Centre Merchant City

4
(28)

Glasgow Bed Centre Merchant City adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 61 High St, Glasgow – UK

Telefon : 0141 552 1188

Glasgow Bed Centre Merchant City Yol Tarifi

Glasgow Bed Centre Merchant City UK ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 61 High St, Glasgow – UK olan Glasgow Bed Centre Merchant City, işletmesine 0141 552 1188 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Glasgow Bed Centre Merchant City ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Glasgow Bed Centre Merchant City yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Glasgow Bed Centre Merchant City hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Glasgow Bed Centre Merchant City ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Glasgow Bed Centre Merchant City ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Glasgow Bed Centre Merchant City için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Glasgow Bed Centre Merchant City bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Glasgow Bed Centre Merchant City sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 28

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Glasgow Bed Centre Merchant City Yorumları (28 Yorum)

 1. Personel dostça ve çok yardımcı oldular. Satın alma baskısı olmadan çeşitli seçeneklerde bize rehberlik etti.

  Nihai paket, şilte ve yatağa uyacak şekilde ısmarlama. Hatta yatağın yüksekliğini değiştirmek için bir hizmet sunun.

  Kusursuz bir servis istiyorsanız şiddetle tavsiye edilir.

 2. Merchant City mağazasının yanından geçiyordum ve yeni bir şilte almayı düşündüğümden, sadece birkaç yaşında olan şu anki yatağımla gerçekten ağrıyormuş gibi bakmaya karar verdim.

  Satış görevlileri gerçekten yardımsever ve güler yüzlüydü ve neden yeni bir yatak aradığımı söylediğimde sırtımı ağrıtan şiltenin aslında benim yastığım olmayabileceğini söylediler. Bana stoklarında bulunanlardan bazılarını gösterdiler ve denememe izin verdiler ve bütün gece serin tutan jel tabakalı bir Kar Yastığı denememi önerdiler.

  Bu inanılmazdı, çünkü üzerine yatmak çok güzeldi, iki tane almaya karar verdim ve ne fark yarattılar; Artık gecenin bir yarısında sırt ve boyun ağrısıyla ya da sabahları sertlikle uyanmıyorum ve yastık bütün gece serin kalıyor; yastığın serin tarafı gibi ama her zaman! Genelde iki yastıkla yatardım ama bir Kar Yastığı mükemmel yükseklik. Oldukça sağlamlar ki gerçekten hoşuma gidiyor ama herkes için olmayabilir.

  Aldığım hizmetten ve bana verdikleri tavsiyelerden memnun kaldım; bana kolayca yeni bir yatak satmayı deneyebilirlerdi, ancak ne aradığımı anlamak için zaman harcadılar ve buna göre tavsiyelerde bulundular, bu da sorunu çözmeyecek olan yeni bir yatak almamı sağladı. Yatağımı değiştirme veya stokta çok çeşitli ürünlere sahip oldukları ve hizmet birinci sınıf olduğu için başka mobilyalar satın alma zamanı geldiğinde kesinlikle buraya geri döneceğim. Sadece kârı önemseyen büyük bir zincirden satın almaktansa bağımsız bir yerel işletmeyi desteklemeyi tercih ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir