Boconcept Buchanan Galleries Glasgow

4
(9)

Boconcept Buchanan Galleries Glasgow adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : First Floor, 220 Buchanan St, Glasgow – UK

Telefon : 0141 341 4920

Boconcept Buchanan Galleries Glasgow Yol Tarifi

BoConcept Buchanan Galleries Glasgow

Boconcept Buchanan Galleries Glasgow UK ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi First Floor, 220 Buchanan St, Glasgow – UK olan Boconcept Buchanan Galleries Glasgow, işletmesine 0141 341 4920 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Boconcept Buchanan Galleries Glasgow ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Boconcept Buchanan Galleries Glasgow yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Boconcept Buchanan Galleries Glasgow hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Boconcept Buchanan Galleries Glasgow ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Boconcept Buchanan Galleries Glasgow ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Boconcept Buchanan Galleries Glasgow için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Boconcept Buchanan Galleries Glasgow bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Boconcept Buchanan Galleries Glasgow sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Boconcept Buchanan Galleries Glasgow Yorumları

  1. Buchanan Galerileri mağazasını birkaç kez ziyaret ettiyseniz, müşteri deneyimini bozamazsınız! Ekip, yaptıkları konusunda son derece yardımsever ve tutkulu. Daha fazla satın almak için kesinlikle geri döneceğim!

  2. İki harika kanepe, bir Indivi ve bir Carlton satın aldık. Çarpıcı tasarım, en kaliteli ürünler ve kumaşlar. Verimli teslimat ve kurulum da. Kesinlikle tavsiye ederim!

  3. Daha fazlasını tavsiye edemezdim – bu mağazayla alışveriş yaparken harika bir deneyim yaşadım. Ürünlerini tarzınıza ve evinize uyacak şekilde özelleştirebileceğiniz miktardan gerçekten etkilendim. Ayrıca web sitelerinden ücretsiz kumaş örnekleri sipariş edebildim. Bu, mobilyalarım için son renkleri seçme kararını evde deneyebileceğiniz için son derece kolaylaştırdı.
    Personel, yolun her adımında çok güzel ve yardımseverdi ve tüm süreci sorunsuz hale getirdi. Tasarımlarının kalitesine ve stiline takıntılıyım çünkü yıllarca dayanacaklarını biliyorum. Kesinlikle geri döneceğim. Tekrar teşekkürler!

  4. Kişisel dokunuş, özelleştirilebilir mobilyalar. Harika servis ve güzel mobilyalar – ucuz değil ama tasarım ve teslimat hizmeti harika. Öğeler sağlam ve iyi bir şekilde monte edilmiştir. Renkler ve kumaşlarla özelleştirmek çok kolay

  5. Poor communication, poor service, poor initial delivery times followed by further delays

Yoruma Kapalı