Hampton & Mcmurray

4.3
(9)

Hampton & Mcmurray adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 134 Renfrew St, Glasgow – UK

Telefon : 0141 332 3288

Hampton & Mcmurray Yol Tarifi

Hampton & McMurray

Hampton & Mcmurray UK ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 134 Renfrew St, Glasgow – UK olan Hampton & Mcmurray, işletmesine 0141 332 3288 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hampton & Mcmurray ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hampton & Mcmurray yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hampton & Mcmurray hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hampton & Mcmurray ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hampton & Mcmurray ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hampton & Mcmurray için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hampton & Mcmurray bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hampton & Mcmurray sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Hampton & Mcmurray Yorumları

 1. Personel ezici olmadan kibar ve özenli. Bir ürün satın almayı düşünmeye gittim ve bir hafta sonra geri döndüğümde, satış asistanı bu gün ve yaşta tamamen aklıma gelen ismimi hatırladı. Çarpıcı olan eşyalarımı satın aldım ve ben
  onlarla kesinlikle memnun.

  “Beyaz eldiven” olarak maddeler halinde teslimat muhteşem oldu. Daha iki nazik ve verimli personel ile hiç tanışmadım. Ben Hampton ve McMurray baştan sona üstün deneyimini kullanarak öneri thourougly olacaktır. Zaten onları başkalarına tavsiye ettik.

 2. Satılık kaliteli mobilya bir sürü. Çok yardımcı personel.

 3. Burada iyi hizmet sunan bir yer ve personel çok profesyonel, yüzünüze karşı değil ve saldırgan ve bir müşteriye nasıl yaklaşılacağını ve onunla nasıl başa çıkılacağını biliyor.
  Satın alma yapıldı!

 4. Yeni evimizi hazırlarken, hizmet harika ve çok yardımcı oldu. Kesinlikle geri döneceğim.

 5. Engelliler için yeni bir mağazaya ihtiyacı var

Yoruma Kapalı