Treemendus

1
(2)

Treemendus adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 253, 257 London Rd, Glasgow – UK

Telefon : 07952 444058

Treemendus Yol Tarifi

Treemendus

Treemendus UK ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 253, 257 London Rd, Glasgow – UK olan Treemendus, işletmesine 07952 444058 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Treemendus ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Treemendus yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Treemendus hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Treemendus ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Treemendus ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Treemendus için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Treemendus bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Treemendus sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Treemendus Yorumları

  1. Korkunç hizmet … Yenilenmek için bir yemek masası seti ve iç içe geçmiş masalar hazırladı … Yemek masası zımparalandı ve kolayca çizilen ve herhangi bir sıcağa dayanamayan bir şeyle kaplandı … Temizleme sırasında kaplama da çıkıyor ıslak bir bezle … yaklaşık 6 ay oldu ve tam ödeme yapılmış olmasına rağmen hala iç içe geçmiş masalarımı almadım. Onları birkaç kez aradım ama sadece aramaları görmezden geliyorlar … Hizmetten çok hayal kırıklığına uğradılar ve etrafta dolaşmak istemedikleri sürece bunları kullananları tavsiye etmem.

  2. Şimdiye kadar aldığım en kötü hizmet, kalitesiz ve korkunç iletişim. Hala birkaç şey almadım ve 6 ay sonra tüm tabloları değiştirmeliyim.

Yoruma Kapalı