Discounted Beds & Furniture Uk

4.9
(65)

Discounted Beds & Furniture Uk adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1-5 Bain St, Glasgow – UK

Telefon : 0141 345 0596

Discounted Beds & Furniture Uk Yol Tarifi

Discounted Beds & Furniture UK

Discounted Beds & Furniture Uk UK ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1-5 Bain St, Glasgow – UK olan Discounted Beds & Furniture Uk, işletmesine 0141 345 0596 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Discounted Beds & Furniture Uk ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Discounted Beds & Furniture Uk yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Discounted Beds & Furniture Uk hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Discounted Beds & Furniture Uk ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Discounted Beds & Furniture Uk ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Discounted Beds & Furniture Uk için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Discounted Beds & Furniture Uk bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Discounted Beds & Furniture Uk sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 65

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Discounted Beds & Furniture Uk Yorumları

  1. Personel dostça ve açık. Güzel mobilya ve evinizin görünümünü değiştirmek için şeyler. Dükkanı seviyorum

  2. Benzersiz öğeleri ile güzel mağaza. Mike da süper samimi ve yararlı. Burada çok fazla olacağımızı hissediyorum.

  3. Model hava balonlarından bazılarını almak için içeri girdim ve tezgahtaki beyefendi bana iyi, nazik bir sohbet ve mükemmel hizmet verdi. Bana tavandan bir tane çıkarmak için merdiveni çıkarmaktan hiç çekinmemişti, aksi halde stokta kalmamıştı. Bununla birlikte, muhtemelen kendi maliyetimi karşılayacağım modellerden birinde tavan kancası veya ipi sağlanmadı.

  4. Fantastik müşteri hizmetleri – Danielle çok daha ileriye gitti ve yüklerimde bana yardımcı oldu – burada yeterince kullanılmasını tavsiye edemem. Ayrıca yerel bir işletmeyi desteklemek harika. Müşteri hizmetleri ve yardım için 10 üzerinden 10. Çok teşekkür ederim

  5. Harika hizmet. Başlangıçta yanlış ürünü aldık, ancak indirimli yataklar, hiçbir soru sorulmadan hatayı hızlı bir şekilde sıraladı ve öğeyi değiştirdi, iletişimde kalmakta harikaydı. Şimdi iki yatağım vardı ve onları tekrar kullanmaktan ve tavsiye etmekten çekinmem, yataklar kesinlikle muhteşem.

  6. Müşteri hizmetleri harika, çok yardımcı, fiyatlar harika, teslimat istemi

  7. Harika mağaza, çok misafirperver asistan. Rahatlatıcı müzik, set parçalarını alma zamanı

Yoruma Kapalı