Retrovintage

4.8
(43)

Retrovintage adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Antiques, 121-127 Lancefield St, Glasgow – UK

Telefon : 07534 323180

Retrovintage Yol Tarifi

Retrovintage UK ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Antiques, 121-127 Lancefield St, Glasgow – UK olan Retrovintage, işletmesine 07534 323180 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Retrovintage ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Retrovintage yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Retrovintage hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Retrovintage ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Retrovintage ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Retrovintage için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Retrovintage bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Retrovintage sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 43

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Retrovintage Yorumları (43 Yorum)

  1. The pieces We received today from Retrovintage are amazing, They have withstood the test of time beautifully and will continue to do so in the years to come. Stuart is passionate about his job and it shows in the care and knowledge of every piece in his shop. Very fortunate to own these “art pieces”. Last but not least, thanks Allan for the impeccable delivery. We’ll see you again soon Stuart.

  2. Bu hafta sipariş ettiğim yemek masasından ve sunduğu hizmetten daha memnun olamazdım. Tablo sadece harika görünüyor. Stuart çok yardımcı oldu ve ilgilenmesi kolaydı ve benim için de bir kurye ayarlamasına yardımcı oldu (Allan da uğraşmak için harikaydı). Kesinlikle bu işletmeyi tekrar kullanırdım ve onları başkalarına şiddetle tavsiye ederim.

  3. Absolutely beautiful furniture and great service. Could store my table with Stewart until my new flat was ready to move into and delivery was arranged easily and efficiently once I was ready. Would definitely go back and buy another piece!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir