Kelvin Furniture Leeds

5
(2)

Kelvin Furniture adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Leeds – United Kingdom

Telefon : Belirtilmemiş.

Kelvin Furniture Yol Tarifi

Kelvin Furniture

Kelvin Furniture United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Leeds – United Kingdom olan Kelvin Furniture, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kelvin Furniture ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kelvin Furniture yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kelvin Furniture hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kelvin Furniture ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kelvin Furniture ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kelvin Furniture için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kelvin Furniture bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kelvin Furniture sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kelvin Furniture Leeds Yorumları

  1. Kelvin bu sabah oval sehpamı teslim etti ve bu mobilyadan kesinlikle çok memnunum, yüzey mükemmel ve geçen yıl onlardan satın alınan masalar ile mükemmel bir uyum. Bir katalogdan seçim yapmak her zaman bir şanstır, ancak şirket gerçekten çok iyi bir adım attı.
    İyi ürünler ve mükemmel müşteri hizmetleri. Teşekkür ederim Kelvin ..

  2. Mükemmel hizmet ve birinci sınıf ürün,
    Hata şirket olamazdı. :))

Yoruma Kapalı