Bedside Manor

4.6
(94)

Bedside Manor Ltd adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 108, 112 Burley Rd, Woodhouse, Leeds – United Kingdom

Telefon : 0113 242 5600

Bedside Manor Ltd Yol Tarifi

Bedside Manor Ltd

Bedside Manor Ltd United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 108, 112 Burley Rd, Woodhouse, Leeds – United Kingdom olan Bedside Manor Ltd, işletmesine 0113 242 5600 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bedside Manor Ltd ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bedside Manor Ltd yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bedside Manor Ltd hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bedside Manor Ltd ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bedside Manor Ltd ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bedside Manor Ltd için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bedside Manor Ltd bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bedside Manor Ltd sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 94

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bedside Manor Yorumları

 1. Çocuk yataklarının güzel fotoğraflarının bulunduğu web sitesini kontrol ettim. Oraya vardığımda, en üst kata yönlendirildiğimiz üçüncü kata kadar konuşacak personel yoktu. Web sitesinde olduğu gibi birkaç temel yatak vardı. Personele sorduğumda, bunun onlardan para kazanmadıkları için olduğu söylendi. Web sitenizi güncelleyin o zaman! Geziyi kurtarırdı. Kötü seçim ve kayıtsız müşteri hizmetleri.

  Gülünç yanıt nedeniyle eklenmek üzere düzenlendi:

  Söz konusu personel hiç hoş karşılamış olsaydı, o zaman belki de sorular sorardım. Tam bir kayıtsızlık ile etrafta bir panoya sahip birini takip etmek arasında mutlu bir ortam var. Denemeni ve bulmanı öneririm.

  Video turunuza gelince – dürüstçe, müşterilerin web sitenizde yazdıklarına güvenmek yerine bir video turu yapmalarını mı öneriyorsunuz? İnternette harika çocuk yatakları var, tanıtım yazısı, mağazada çok daha fazlasının olduğunu söylüyor. Aslında sahip olduğunuz şey birkaç basit tek kişilik yatak, resimdeki ranzalar ve orta uyuyanlar gibi değil.

  Neden dürüst geribildirimle tartışalım? Sadece çenesine alın ve belki ondan bir şeyler öğrenin.

 2. Lynn harika, dün yatak almaya gittim. Her zaman iyi tavsiyeler ve stoklarında bulunan ürünlerle makul fiyatlar, bu yüzden etrafta dolaşmak yok. Bu dükkanı %100 tavsiye ederim. Burayı ziyaret etmeden önce yatak veya şilte almayın.
  Matt Verisure

Yoruma Kapalı