Bankrupt Beds & Furniture

3.8
(107)

Bankrupt Beds & Furniture adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 236 Meanwood Rd, Leeds – United Kingdom

Telefon : 0113 262 5166

Bankrupt Beds & Furniture Yol Tarifi

Bankrupt Beds & Furniture United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 236 Meanwood Rd, Leeds – United Kingdom olan Bankrupt Beds & Furniture, işletmesine 0113 262 5166 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bankrupt Beds & Furniture ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bankrupt Beds & Furniture yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bankrupt Beds & Furniture hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bankrupt Beds & Furniture ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bankrupt Beds & Furniture ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bankrupt Beds & Furniture için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bankrupt Beds & Furniture bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bankrupt Beds & Furniture sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 107

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bankrupt Beds & Furniture Yorumları (107 Yorum)

  1. Oyundaki en iyi iş. Herkese en iyi fiyatlarla en kaliteli mobilyaları tavsiye ederim, kesinlikle dayak yemeyeceğim, kral boy bir osmanlı yatağının peşindeydim ve her yeri yendi. Satışçı Tony, her şeyin çok sorunsuz olmasını sağladı ve teslimatın kısa sürede ulaşmasını sağladı.

    Kesinlikle gelecekte geri dönecek ve başka bir yere gitmeyecek.

    Herkese Şiddetle Tavsiye Edilir !!

  2. Çok güzel müşteri hizmetleri. Kız kardeşim ve ben MÜKEMMEL bir anlaşma ile ayrıldık. Kesinlikle geri geleceğim. Gerçekten kaliteli mobilyalar. teşekkür ederim,

  3. Süper kral yatak aramaya gittik ve harika bir teklif aldık. O sırada sipariş verme konusunda isteksizdik, çünkü yatağın merdivenleri sığdıracağından emin olmak için ölçmek istediğimizden, yatak merdivenleri sığmazsa, o zaman bizim sorunumuz olmazdı. para iadesi alabilirler ve daha küçük bir boyut için değiştirmezler. İflas etmiş yataklarda müşteri hizmetleri mükemmeldi ve yatak sığmazsa bizim için doğru yatağı daha küçük boyutta bulmamıza yardım edeceklerini ve uymayan bir yatakla kalmayacağımızı söylediler. Yatağı sipariş ettik ve bugün teslim edildi. Onu teslim etmeye gelen adamlar gerçekten iyi adamlardı, üst kattaki yatağı aldılar ve bizim için yaptılar. Ayak tahtasını takmadan önce kontrol etmemi istediler, boyutu nedeniyle giymek istemediğime karar verdim ve sonra işimi bitirdiğinde mutlu olduğumdan ve dürüst olmak gerekirse yapamadım onunla daha mutlu ol. İflas yatak gerçekten güzel insanlar, mükemmel hizmet ve kesinlikle harika fiyatlar tavsiye ederim! Kesinlikle tekrar kullanacak!

  4. Harika bir yer! Buradan aldığımız ikinci yatak ve ihtiyacınız olduğunda süper hızlı teslimat! Teşekkürler Toni!

  5. Danny adında, konuşması çok yardımsever ve keyifli bir beyefendi tarafından hizmet aldık. Daha fazla mobilyaya ihtiyacım olursa kesinlikle mağazaya geri dönerdim. teşekkür ederim Danny

Comments are closed.