Steelcase London

4.2
(16)

Steelcase Ltd adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 77-79 Farringdon Rd, London – United Kingdom

Telefon : 020 7421 9000

Steelcase Ltd Yol Tarifi

Steelcase Ltd

Steelcase Ltd United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 77-79 Farringdon Rd, London – United Kingdom olan Steelcase Ltd, işletmesine 020 7421 9000 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Steelcase Ltd ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Steelcase Ltd yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Steelcase Ltd hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Steelcase Ltd ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Steelcase Ltd ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Steelcase Ltd için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Steelcase Ltd bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Steelcase Ltd sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Steelcase London Yorumları

  1. En güzel insanlar. Oradaki tüm ürünlerle çok bilgilendiriciydi. Ayrıca showroom çarpıcıydı

  2. Dünyanın en büyük ofis mobilyası üreticisi ve burası Birleşik Krallık showroomları. Steelcase de benim müşterimdir, çünkü tercih ettikleri İngiliz işverenlerinden biri olarak tutuldum.

  3. Bence ofis için çok güzel sandalyeler inşa ettiler.

  4. Güzel ofis ama orada sandalye satın alamazsınız

Yoruma Kapalı