I Wardrobes London

4.6
(12)

I Wardrobes London adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Euston Tower, 286 Euston Rd, London – United Kingdom

Telefon : 020 3561 0820

I Wardrobes London Yol Tarifi

i-Wardrobes London

I Wardrobes London United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Euston Tower, 286 Euston Rd, London – United Kingdom olan I Wardrobes London, işletmesine 020 3561 0820 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca I Wardrobes London ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan I Wardrobes London yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. I Wardrobes London hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak I Wardrobes London ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan I Wardrobes London ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. I Wardrobes London için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. I Wardrobes London bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada I Wardrobes London sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

I Wardrobes London Yorumları

  1. Büyük şirket. Benim durumumda tasarım ziyareti hızlı ve kolaydı. Tasarımcı geldi, ölçümler aldı ve bir malzeme vb. Seçimi konusunda destek verdi. Şahsen, bana sundukları hizmetten zevk aldım. Şimdi dairemde lüks bir gardırop var. Fiyat teklifleri hızlı bir şekilde verildi ve kurulum ilk başta düşündüğüm kadar uzun sürmedi. Genel olarak, bu şirketi başkalarına şiddetle tavsiye edeceğim.

  2. Alex ve kurulum ekibi mükemmeldi. Alex, tasarımı ve ne istediğimizi net bir şekilde anlamak için çok çalıştı. Bu tasarıma iyi uygulandılar. Yatak / gardırop inşa zor oldu. Kurulum ekibi kibardı, çok düzenliydi ve mükemmel bir iş çıkardı. Beklentilerim yüksek ve demirciler bu beklentileri aştı.

    Myles

  3. Kaliteli gardıroplar ve paranızın tam karşılığı. Özellikle diğer şirketlere kıyasla profesyonel servis hızlı kurulum.

  4. İWardrobes, Alex ve ekibini gerçekten tavsiye ederim … tasarımdan kurulumdan sonra gereken ayarlamalara kadar herkes süper profesyonel ve yardımcı oldu .. Harika bir iş için teşekkürler çocuklar

Yoruma Kapalı