Camerich West End

4.3
(10)

Camerich West End adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 184-186 Tottenham Court Rd, London – United Kingdom

Telefon : 020 7580 0784

Camerich West End Yol Tarifi

Camerich West End United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 184-186 Tottenham Court Rd, London – United Kingdom olan Camerich West End, işletmesine 020 7580 0784 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Camerich West End ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Camerich West End yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Camerich West End hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Camerich West End ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Camerich West End ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Camerich West End için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Camerich West End bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Camerich West End sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Camerich West End Yorumları (10 Yorum)

  1. Burada kadın personelin uzun süren üyelerinden kesinlikle korkunç bir davranış çıktı. Gerçekten bir mobilya dükkanında çalıştığını hatırlamalı ve sahip olduğunun farkında olmadığı sürece böyle davranmamalı. Her ne pahasına olursa olsun tamamen dürüst olmakla birlikte, ne pahasına olursa olsun kaçının ve alternatif bir galeriyi ziyaret edin.

  2. Mükemmel yardımcı personel, mükemmel hizmet. Burada alışveriş yaparken harika bir deneyim yaşadık. (Orada en küçük showroom var ama yine de çok çeşitli ve size sundukları tasarım / ürünler hakkında bir fikir veriyor.)

  3. İnanılmaz mobilyalar. Son zamanlarda onlardan bir kanepe aldım. Satın alma ile çok mutlu. Satış asistanları son derece yardımsever ve profesyonel

  4. Good products but very unprofessional customer service.

    My delivery was significantly delayed but no one ever got in touch until I had to call them to find out why. It seems like staffs (mine was Rebecca) are more focused on increasing sales volume but not well trained to ensure actual deliveries of goods. Do not believe in delivery dates they promise initially; add 30 more days to calculate your actual delivery dates.

Comments are closed.