Sofa Workshop By Timothy Oulton Tottenham

3.1
(32)

Sofa Workshop By Timothy Oulton Tottenham Court Rd adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 204-208 Tottenham Court Rd, London – United Kingdom

Telefon : 020 7637 7875

Sofa Workshop By Timothy Oulton Tottenham Court Rd Yol Tarifi

Sofa Workshop By Timothy Oulton Tottenham Court Rd United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 204-208 Tottenham Court Rd, London – United Kingdom olan Sofa Workshop By Timothy Oulton Tottenham Court Rd, işletmesine 020 7637 7875 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sofa Workshop By Timothy Oulton Tottenham Court Rd ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sofa Workshop By Timothy Oulton Tottenham Court Rd yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sofa Workshop By Timothy Oulton Tottenham Court Rd hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sofa Workshop By Timothy Oulton Tottenham Court Rd ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sofa Workshop By Timothy Oulton Tottenham Court Rd ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sofa Workshop By Timothy Oulton Tottenham Court Rd için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sofa Workshop By Timothy Oulton Tottenham Court Rd bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sofa Workshop By Timothy Oulton Tottenham Court Rd sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.1 / 5. Toplam Oy : 32

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sofa Workshop By Timothy Oulton Tottenham Yorumları (32 Yorum)

 1. Şimdiye kadarki en kötü deneyim. Uzak durun. İnanılmaz derecede beceriksiz, dürüst olmayan, yararsız, umutsuz ve sınırda kaba. Kanepemizin yarısını kaybettiler ve sadece diğer yarısını teslim ettiler (bize diğer yarısını almak için haftalarca e-posta, çağrı ve tehdit götürdüler). Ve bir buçuk yıl önce aldığımız ve ödediğimiz sigortayı hiç aktive etmediklerini keşfettik (neyse ki hala tüm evrak ve makbuzlarımız vardı). Onları şimdi aktif hale getirmeleri için zorlanıyoruz ve onları yapmak için onları arayıp mağazayı ziyaret etmeleri gerekiyor.

  Bu korkunç, sahtekâr ve muhtemelen yasa dışı. Bize sigortayı sattılar ve sonra parayı cebe koydular, kanepeyi asla sigortalamadılar. Gerçekten ödediğiniz parayı almak ne kadar zor olabilir ??? Birileri muhtemelen bu adamları olduğu gibi mahkum etmek için mahkemeye götürmelidir.

 2. Size 17 yıl önce 3 kişilik büyük bir kanepe ve bir sandalye aldığımı söylemek isterim. Her bir çekyat olarak çıkan ama bu belli değildi.
  Bunu dükkanda bir ÇOK PALE PEMBE gördüm.
  Ne olursa olsun bilmiyorum ama aldım. 3 kedi ve 3 torun sonra her zamanki gibi güzel. Yastık kılıfları yıllar boyunca birkaç yıkamadan geçtiği için pembe çok hafifçe açıldı.
  Benim tarafımdan tavsiye.
  Saygılarımızla
  Lucia

 3. Kanepeyi teslim etmeyin – 4 aydan fazla bir süre önce sipariş verdik ve hala teslimat yok – sebepsiz yere ertelenmeye devam ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir