Best Desk

5
(11)

Best Desk adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 27 Old Gloucester St, London – United Kingdom

Telefon : 07848 824551

Best Desk Yol Tarifi

Best Desk United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 27 Old Gloucester St, London – United Kingdom olan Best Desk, işletmesine 07848 824551 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Best Desk ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Best Desk yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Best Desk hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Best Desk ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Best Desk ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Best Desk için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Best Desk bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Best Desk sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Best Desk Yorumları (11 Yorum)

  1. Mükemmel ürün ve iyi boyut. Büyüyen oda bol muhteşem Danışma. En küçük bizim 6 yaşındaki için ideal boyutu. Çok teşekkür ederim.

  2. Hizmet mükemmel, torunlar için sipariş Doğum günü, saat içinde bir araya koymak, gerçekten iyi görünüyor, küçük bir gerçekten memnun. Bir bonus olan onunla birlikte büyür. Biraz pahalı ama yüzünün resmi ödenen fiyat değdi. Evet, çok tavsiye ediyoruz.

  3. Benim 5 yıl eski yeni masasını seviyor! O dün çalışkanca çizim yaşları geçirdi ve onu yemek masamıza kullanarak karşılaştırmak çok rahat oturan onu görmek çok güzel görünüyor. Teşekkür ederim! Sadece sandalye ve beraberlik alt arasında bacaklar için yeterli yer olmadığı için biz en düşük ayar masasında kullanamazsınız olsa geribildirim istiyorum. Teknik olarak kısa oğlum için biraz yüksek olan 2. ayarda kullanıyoruz, ama yeterince rahat görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir