Custom Made Furniture Oak Village

5
(79)

Custom Made Furniture Oak Village adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 263 Upper St, London – United Kingdom

Telefon : 020 7288 0080

Custom Made Furniture Oak Village Yol Tarifi

Custom Made Furniture Oak Village United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 263 Upper St, London – United Kingdom olan Custom Made Furniture Oak Village , işletmesine 020 7288 0080 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Custom Made Furniture Oak Village ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Custom Made Furniture Oak Village yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Custom Made Furniture Oak Village hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Custom Made Furniture Oak Village ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Custom Made Furniture Oak Village ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Custom Made Furniture Oak Village için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Custom Made Furniture Oak Village bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Custom Made Furniture Oak Village sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 79

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Custom Made Furniture Oak Village Yorumları (79 Yorum)

 1. Özel Yapılmış Mobilya
  263 Upper Street, N1 2UJ Londra adresindeki Çam ve Meşe köy dükkanı
  Mükemmel: üründe, hizmette ve teslimatta.
  Mevcut müşteri, tavsiyeleri ile daha fazla satın alma yaptı, son derece deneyimli ve ürünler hakkında bilgili.
  İşlemden teslimata kadar çok tatmin edici ve sorunsuz bir hizmet.
  Mobilyamı teslim ederken, benim isteğim üzerine, bazı ayarlamalar gerektiren diğer mobilyalarıma da gittiler ve bu orada ve sonra yapıldı; ve bu hizmet, bir Değerli müşteri temelinde sağlanmıştır. Çok teşekkür ederim
  Gerçekten onu takdir ederim.
  Tavsiye ederim.

 2. İletişimsel, güler yüzlü, yardımcı hizmet ve ısmarlama masa uzantımın sonuçları beklentilerimi aştı. Gerçekten etkilendim. Bu, aile tarafından işletilen bu yerel dükkandan yaptığım dördüncü satın alma işlemi ve her zaman gerçekten olumlu bir deneyim yaşadım.

Comments are closed.