Furniture Hire London

3
(4)

Furniture Hire Uk adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 31 Kirby St, London – United Kingdom

Telefon : 0844 567 5744

Furniture Hire Uk Yol Tarifi

Furniture Hire Uk United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 31 Kirby St, London – United Kingdom olan Furniture Hire Uk, işletmesine 0844 567 5744 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Furniture Hire Uk ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Furniture Hire Uk yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Furniture Hire Uk hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Furniture Hire Uk ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Furniture Hire Uk ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Furniture Hire Uk için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Furniture Hire Uk bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Furniture Hire Uk sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Furniture Hire London Yorumları (4 Yorum)

  1. Kendi Web sitesi 24 saat telefon verir … son 3 saattir meşgul …. Ben aslında bu telefonun arkasında kimsenin saatler dışında yok şüpheli … şimdi 23:50 bu yüzden onlar şüphe çağrılarla doludur.

  2. FurnitureHireUK fantastik buldum, mükemmel bir hizmet verdiler ve onları yeterince öneriyorum! Personel kibar, dikkatli ve düşünceli.

  3. Her ne kadar tüm web sitesinde ve faturada belirtilmiş olsa da: Fiyatı aşmak bir yana, fiyat eşleştirmeye bile çalışmazlar. Sormaya bile neredeyse küçümseyici bir tutum (çok garip). Muhtemelen daha rekabetçi fiyatlar için önce başka bir yere bakın. Verimli oldukları için bir yıldız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir