Minotti London

4.6
(14)

Minotti London adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 77 Margaret St, London – United Kingdom

Telefon : 020 7323 3233

Minotti London Yol Tarifi

Minotti London

Minotti London United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 77 Margaret St, London – United Kingdom olan Minotti London, işletmesine 020 7323 3233 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Minotti London ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Minotti London yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Minotti London hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Minotti London ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Minotti London ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Minotti London için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Minotti London bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Minotti London sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Minotti London Yorumları

 1. Paran varsa sonra kendini nakavt. Eğer herkes gibiyseniz, o zaman bazı fotoğraflar çekin ve internetteki fiyatları karşılaştırın.

 2. Güzel showroom, inanılmaz mobilyalar ve çok yardımsever bir genç bayan, kumaş seçiminde ve projem için bir oda planlamamda bana yardımcı oldu.

 3. Güzel zamansız çağdaş İtalyan mobilyaları. Yeni dairem için iç ve renk planımı planlamama yardım ettiler. Siparişimin gelmesi için heyecanlıyım.

 4. İtalyan mobilyasının tek yeri, en iyisi mevcut. Kanepeler çarpıcı.

 5. Güzel mağaza AMA mümkün olan en kötü müşteri hizmetleri. Personel bireysel olarak çok hoş görünüyorlar ancak birlikte hareket etmiyorlar veya ürünleri hakkında çok fazla şey bilmiyorlar. Bir emir ters gittiğinde, bu bir KABUS demektir!

  HALA olası en kötü müşteri hizmetleri – iki yılda hiçbir şey değişmedi

 6. Orada çalışan harika insanlar!
  Tekrar ziyarete gelirim

 7. Horrible service and delivery for the price they ask. Ikea is better then them!

  We ordered 2 pieces of furniture from them. One was a sideboard which came without legs and had to be delivered separately. There was only the driver with the delivery so my husband had to help carrying it. What if I was alone or it would be too heavy to me or I would have a damaged back?

  The other one was a table we ordered in May and it came only by end of September with 2 delays! When it finally came – at 6.32am in the morning !! – they refused to carry it in the apartment. So we had to do it ourselves!

  Sand in both cases we had to assemble it ourselves – so much for full service!

 8. Disappointing customer service all around. Bait & switch on point of sale info, lack of transparency on constantly changing delivery timing & outright ignored an update to the order. Great furniture but not worth it for the hassle.

Yoruma Kapalı