A Lot Of Furniture

3.6
(7)

A Lot Of Furniture adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : ул. Артиллерийская, 136, Chelyabinsk – Russia

Telefon : 8 (929) 238-12-10

A Lot Of Furniture Yol Tarifi

A Lot Of Furniture Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi ул. Артиллерийская, 136, Chelyabinsk – Russia olan A Lot Of Furniture, işletmesine 8 (929) 238-12-10 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca A Lot Of Furniture ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan A Lot Of Furniture yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. A Lot Of Furniture hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak A Lot Of Furniture ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan A Lot Of Furniture ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. A Lot Of Furniture için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. A Lot Of Furniture bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada A Lot Of Furniture sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

A Lot Of Furniture Yorumları (7 Yorum)

 1. İğrenç şirket! Teslimatta her şeyi kontrol ettiğinizden ve açtığınızdan emin olun!

 2. Onlardan hiçbir şekilde mobilya almayın.
  İğrenç kalite.
  Mağazada sahip oldukları mobilyalar ile size getirdikleri mobilyalar tamamen farklı şeylerdir.
  Çok sayıda kötü yorum var.

 3. Bazı mobilyaları değiştirmeye karar verdik. Alışverişe gittik, hiçbir şeyi sevmedim ve sevdiysem renklerimiz değildi ..
  Bir çok mobilyaya geldik – renkler var, kalite var. Bir kanepe, bir gardırop ve bir yatak aldık.

Comments are closed.