Pervyy Gipermarket Mebeli

4.2
(28)

Pervyy Gipermarket Mebeli adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Marchenko, 22, Chelyabinsk – Russia

Telefon : 8 (351) 200-33-72

Pervyy Gipermarket Mebeli Yol Tarifi

Pervyy Gipermarket Mebeli

Pervyy Gipermarket Mebeli Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Marchenko, 22, Chelyabinsk – Russia olan Pervyy Gipermarket Mebeli, işletmesine 8 (351) 200-33-72 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pervyy Gipermarket Mebeli ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Pervyy Gipermarket Mebeli yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Pervyy Gipermarket Mebeli hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Pervyy Gipermarket Mebeli ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Pervyy Gipermarket Mebeli ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Pervyy Gipermarket Mebeli için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Pervyy Gipermarket Mebeli bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Pervyy Gipermarket Mebeli sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 28

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Pervyy Gipermarket Mebeli Yorumları

  1. Lüks çeşitler, özenli satıcılar. Mükemmel dükkan!

  2. Rahatım için mağazaya teşekkürler! ☝️Her şey en üst düzeyde???? Baylar, satıcılar harika arkadaşlar !!! Her şey zamanında teslim edildi. İyi toplanmış. mutluyum ????????????

  3. Yatak odası takımı aldım. Profesyonel hizmetten memnun kaldım. Teslim edildi, toplandı, şimdi zevk alıyorum. Yakında mutfakta tamirat yapacağım.

  4. Ucuz mobilya geniş bir seçim, iyi hizmet! Özenli bir danışman!

Yoruma Kapalı